موسیقی اساسین کرید, موسیقی بازی‌ها

موسیقی بازی اساسین کرید 3

موسیقی متن اساسین کرید 3

بازی Assassin’s Creed III یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۲ برای کنسول‌های بازی و کامپیوتر منتشر شد. موسیقی‌های بازی توسط Lorne Balfe ساخته شد و شامل ۳۰ قطعه‌ی موسیقی است. آهنگساز Lorne Balfe با استفاده از موسیقی‌هایی با سبک‌های مختلف، از جمله موسیقی‌های الکترونیک، راک و ارکسترال، تلاش کرده است تا بازی را بهتر نمایش دهد. موسیقی‌های بازی، احساسات و حالات مختلفی را به خوبی به نمایش می‌گذارند و بازیکن را در محیط بازی فرو می‌برند. در ادامه موسیقی بازی اساسین کرید 3 را مشاهده خواهید کرد.

آلبوم موسیقی بازی شامل قطعاتی با سبک‌های مختلف است. از جمله قطعاتی که در این آلبوم وجود دارند می‌توان به “Assassin’s Creed III Main Theme”, “An Uncertain Present”, “Escape in Style”, “Welcome to Boston”, “Freedom Fighter”, “A Bitter Truth”, “Through the Frontier”, “Connor’s Life”, “Trouble in Town”, “Farewell”, “Homestead”, “The Battle of Breeds Hill”, “Speck of Dust”, “Modern Assassin”, “Desmond’s Destiny”, “The Aquila”, “Fight Club”, “Eye of the Storm”, “Temple Secrets”, “Beer and Friends”, “Battle at Sea”, “Breaching the Walls”, “Wild Instincts” و “What Came Before” اشاره کرد.

با توجه به اینکه بازی Assassin’s Creed III یک بازی اکشن-ماجراجویی است، موسیقی‌های بازی نیز برای انتقال همین حس شناخته می‌شوند. موسیقی‌های بازی، احساسات و حالات مختلفی را به خوبی به نمایش می‌گذارند و بازیکن را در محیط بازی فرو می‌برند.

امتیاز خودتون رو ثبت کنید.
[میانگین امتیاز کاربران: 3]
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها