موسیقی اینتراستلار, موسیقی فیلم, هانس زیمر

اهنگ Cornfield chase موسیقی اینتراستلار از هانس زیمر

اهنگ Cornfield chase

آهنگ Cornfield chase یکی از ترک‌های موسیقی متن فیلم اینتراستلار (Interstellar) است که توسط هانس زیمر (Hans Zimmer)، یکی از معروف‌ترین آهنگسازان موسیقی فیلم، ساخته شده است. این آهنگ در قسمتی از فیلم که کوپر (Cooper)، شخصیت اصلی فیلم، با فرزندانش در مزرعه ذرت خود تعقیب و گریز می‌کند، پخش می‌شود. این صحنه یکی از آخرین لحظاتی است که کوپر با خانواده‌اش سپری می‌کند، قبل از اینکه برای ماموریت فضایی خود ترکشان کند.

امتیاز خودتون رو ثبت کنید.
[میانگین امتیاز کاربران: 5]

موسیقی Cornfield chase یک آهنگ پرانرژی و پرشور است که با استفاده از سازهای بادی و زهی، حس تند و تیزی را به شنونده منتقل می‌کند. این آهنگ با یک ملودی ساده و تکراری شروع می‌شود که به تدریج سرعت و شدت آن افزایش می‌یابد. این ملودی می‌تواند نمادی از زندگی کوپر باشد که از یک کشاورز ساده به یک فضانورد شجاع تبدیل می‌شود. همچنین، این ملودی می‌تواند بیانگر تناقض بین آرزوی کوپر برای کاوش در فضا و عشقش به فرزندانش باشد.

آهنگ Cornfield chase یک آهنگی است که هم به صحنه‌ای که همراهش پخش می‌شود، و هم به فیلم اینتراستلار در کل، ارتباط دارد. این آهنگ نشان می‌دهد که چگونه کوپر برای نجات بشریت، از همه چیزش صرف نظر می‌کند و به سفری پرخطر و نامعلوم می‌رود. این آهنگ همچنین می‌تواند مفهومی از زمان و فضا را به ما بیاموزد. زیرا که در فیلم اینتراستلار، زمان و فضا به شکل‌های عجیب و غریبی با هم تعامل دارند. Cornfield chase یک آهنگی است که ما را به فکر وادار می‌کند که آیا ما هم مثل کوپر، برای رسیدن به هدفمان، آماده به فداکاری هستیم یا نه.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
2 ماه قبل

???????