مقالات و اخبار

تریلر فیلم ددپول 3 (اولین تیزر Deadpool 3)

تریلر ددپول 3

خبر خوب برای طرفداران دنیای سینمایی مارول این است که اولین تیزر تریلر فیلم ددپول 3 منتشر شده است و در این تریلر مشخص می شود که نام این نسخه Deadpool & Wolverine است. در این قسمت شخصیت اصلی یا همان ددپول به جنگ با یکی از نام آشناترین و محبوب ترین ابرقهرمان های مارول یعنی ولورین میرود. سایت ولارین شما را به تماشای تیزر تریلر Deadpool 3 دعوت می کند.

ددپول و ولورین (به انگلیسی: Deadpool & Wolverine) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت‌های Deadpool و Wolverine از مارول کامیکس ساخته شده است که توسط Marvel تولید و توسط Disney منتشر شده است. این فیلم سی و چهارمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) و دنباله ای بر قسمت اول ددپول در سال 2016 و ددپول 2 در سال 2018 خواهد بود. رینولدز و هیو جکمن به ترتیب در نقش ددپول و ولورین در کنار اما کورین، مورنا باکارین، راب دیلینی، لزلی اوگامز، کاران سونی و متیو مک فادین بازی می کنند.

ساخت سومین قسمت از سری فیلم ددپول در نوامبر 2016 در فاکس قرن بیستم آغاز شد، اما پس از تصاحب استودیو توسط دیزنی در مارس 2019 متوقف شد. کنترل شخصیت به استودیو مارول منتقل شد، که شروع به توسعه فیلم جدیدی با رینولدز کرد. این فیلم Deadpool را با MCU ادغام می کند و رتبه R فیلم های قبلی را حفظ می کند، اولین فیلم MCU که چنین رتبه ای را دارد.

هیو جکمن مشهور تصمیم گرفت در سال 2022 میلادی نقش خود را به عنوان لوگان از فیلم های مردان ایکس تکرار کند. فیلمبرداری این فیلم اواخر همان ماه در استودیو پاین وود در انگلستان آغاز شد و فیلمبرداری بیشتر انجام شد. در نورفولک و در استودیو فیلم Bovingdon. تولید در ژوئیه به دلیل اعتصاب SAG-AFTRA در سال 2023 متوقف شد، اما در نوامبر از سر گرفته شد و در ژانویه 2024 به پایان رسید. عنوان فیلم یک ماه بعد فاش شد.

تیزر Deadpool 3

جاش برولین در ژوئن 2019 فاش کرد که پس از بازی در نقش آن شخصیت در Deadpool 2 چندین بار درباره آینده خود به عنوان کیبل با مارول استودیوز صحبت کرده است. برولین همچنین تانوس را در MCU به تصویر کشیده است. در ماه اکتبر، Zazie Beetz گفت که اگر او نقش دومینو در Deadpool 2 خود را در یک فیلم آینده تکرار نکند، شگفت زده خواهد شد. در آن ماه، ریس و ورنیک گفتند که آنها و رینولدز در حالی که منتظر شنیدن استودیو مارول در مورد آینده این فرنچایز بودند. آنها تایید کردند که فیلم دیگری از مجموعه پر طرفدار ددپول ساخته خواهد شد و مانند فیلم های قبلی دارای درجه R خواهد بود و این کاراکتر را با MCU ادغام می کند.

در آن زمان، رایان رینولدز فاش کرد که با مارول استودیو ملاقات می‌کرد. در دسامبر، او تایید کرد که او و کل تیم در حال توسعه یک فیلم ددپول در استودیو مارول هستند. در طول جلسات خود با استودیو، رینولدز از کوین فایج، رئیس استودیو مارول خواست تا ولورین را در فیلم بگنجاند، اما به او گفته شد که این امکان پذیر نخواهد بود با اینکه بعدها این موضوع پذیرفته شد و با یک عکس تایید شد که ولورین نیز با بازی هیو جکمن در این فیلم حضور دارد و تلاش های رینولدز موفقیت آمیز بوده است.

تیزر ددپول 3

در اکتبر سال 2020، رینولدز و استودیو مارول با نویسندگان احتمالی فیلم بعدی ددپول ملاقات کردند، و وندی مولینوکس و لیزی مولینوکس-لوگلین برای نوشتن فیلمنامه در نوامبر همان سال استخدام شدند. رینولدز و مارول استودیوز احساس می‌کردند که طرح نویسندگان مطابق با نیت آنها برای فیلم است، که در رتبه R باقی می‌ماند. رینولدز و مارول استودیو آماده بازگشت لیچ برای فیلم بودند، اما به دلیل تعهدات دیگر در طول سال 2021 انتظار نمی رفت که او این کار را انجام دهد و در استخدام نویسندگان نقشی نداشت. لیچ تایید کرد که برای این فیلم با مارول ملاقات کرده است، اما هر دو متوجه شده بودند که زمان‌بندی و سایر تعهدات مانع بازگشت او می‌شود. در ژانویه 2021، Feige مجدداً تأیید کرد که این فیلم دارای رتبه R خواهد بود و در MCU قرار خواهد گرفت.

او در آن زمان بر روند فیلمنامه‌نویسی نظارت می‌کرد و فایگی گفت به دلیل مشغله کاری رینولدز، فیلم‌برداری تا بعد از سال 2021 آغاز نمی‌شود. او گفت که ددپول نوع بسیار متفاوتی از شخصیت ها در MCU بود.ماه بعد، رینولدز گفت که انتظار دارد فیلمبرداری در سال 2022 آغاز شود، که فایگ به زودی تایید کرد. او گفت که مارول استودیو یک چارچوب زمانی برای اکران فیلم در نظر گرفته است که به سال 2024 مربوط می شود و نخستین تیزر Deadpool 3 نیز در همین زمان منتشر خواهد شد.

تریلر فیلم Deadpool 3

مشخص شد که شاون لوی در مارس 2022 کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت، که قبلاً رینولدز را در فیلم آزاد و پروژه آدام (2022) کارگردانی کرده بود. لوی گفت که فیلمبرداری تا بعد از سال 2022 آغاز نخواهد شد به دلیل مشغله کاری او تا پایان سال. در همان زمان، رینولدز تأیید کرد که شرکت تولید او حداکثر تلاش در تولید فیلم مشترک خواهد بود و ریس و ورنیک برای بازنویسی فیلمنامه استخدام شدند.

این زوج در ژوئن گفتند که از استفاده از عناصر MCU به عنوان پس‌زمینه فیلم هیجان‌زده هستند و گفتند دیزنی و مارول از جوک‌هایی که درباره MCU برای Deadpool می‌نویسند با توجه به موفقیت فیلم‌های قبلی حمایت می‌کنند. در نهایت اولین تریلر ددپول 3 در فبریه 2024 منتشر شده است و شما می توانید در سایت ولارین آنرا تماشا کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها