ریمیکس ها

اهنگ کبوتر دلم از لب بوم دلت نمیپره اینستا کامل + متن

اخیرا یک موزیک بسیار شنیدنی در اینستاگرام ترند شده است و حتما تابه حال تکه هایی از آنرا در ویدیوهای مختلف شنیده اید، امروز ما در این صفحه برای شما امکان دانلود اهنگ کبوتر دلم از لب بوم دلت نمیپره با صدای زن یا دختر اینستا کامل را فراهم کرده ایم. این مزیک شنیدنی بر احساسات شما تاثیر می گذارد و متن و شعر آن نیز بسیار عاشقانه است. متن آهنگ در ادامه درج شده است که پس از گزینه دانلود آنرا مشاهده خواهید کرد. عده زیادی تصور می کنند این اثر یک ریمیکس یا هوش مصنوعی است اما این موزیک تنها یک بازخوانی است که توسط هنرمندی ناشناس (احتمالا یک بلاگر در اینستاگرام) خوانده شده است. امیدواریم از این آهنگ جذاب لذت ببرید.

امتیاز خودتون رو ثبت کنید.
[میانگین امتیاز کاربران: 4.3]

.

متن آهنگ ﻛﺒﻮﺗﺮ دﻟﻢ از ﻟﺐ ﺑﻮم دﻟﺖ ﻧﻤﻴﭙﺮه

ﻛﺒﻮﺗﺮ دﻟﻢ از ﻟﺐ ﺑﻮم دﻟﺖ ﻧﻤﻴﭙﺮه
ﺑﻴﺨﻮد ﺳﻨﮓ ﻣﻴﺰﻧﻰ ﺑﻪ ﭘﺮم!
ﭼﺸﺎت در ﺑﺎغ ﺳﺒﺰه ﺑﻪ وﻟﻠﻪ…
ﻋﺸﻖ ﻳﻌﻨﻰ ﺧﻮدت ﺑﻴﺎ درد ﭼﺸﺎت ﺑﻪ ﺳﺮم
ﻣﻴﺨﺮم ﻧﺎزﺗﻮ ﻫﺮ ﭼﻘﺪم ﻛﻪ ﺑﮕﻰ
ﭘﺸﺖ ﺳﺮم ﻫﺮﭼﻰ ﺑﺪم ﻛﻪ ﺑﮕی
زﻧﺪﮔﻰ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻳﻌﻨﻰ زﻧﺪﮔﻰ
ﻣﻴﺒﺮم ﺗﻮ رو ﺗﺎ ﺑﺎﻟﺎی اﺑﺮ ﺳﻴﺎه
ﺗﻮ ﻓﻘﻄ ﻫﻴﭽﻰ ﻧﭙﺮس و ﺑﻴﺎ
ﻋﺎﺷﻘﺘﻢ آره ﺧﻴﻠﻰ زﻳﺎد

نسخه اصلی این آهنگ در اصل توسط سینا پارسیان خوانده شده است اما اخیرا نسخه جدیدی از آن با صدای دختر ناشناس خوانده شده است که بسیار موردتوجه تولیدکنندگان محتوا در اینستاگرام قرار گرفته است و حتی بیشتر از آهنگ اصلی شنیده شده است که با توجه به محبوبیت رسانه های اجتماعی بین مردم کاملا طبیعی است. این روزها استعدادهای درخشان شروع به بازخوانی بسیاری از آثار هنرمندان کرده اند که برخی از آنها حتی از نسخه اصلی هم شنیدنی تر هستند.

در خاتمه حتما نظر خود درباره این موزیک را با ما به اشتراک بگذارید و نام موزیک دلخواه خود را ذکر کنید تا در اینده به وبسایت ولارین (در صورت رعایت قوانین کشور) اضافه شود. همچنین حتما نمره خودتان به این ریمیکس را ثبت کنید تا در لیست آهنگ های موفق سایت قرار گیرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
وهاب
وهاب
1 ماه قبل

عالی خوبه