مقالات و اخبار

انیمه ماشل Mashle | معرفی ، داستان و شخصیت ها

Mashle: Magic and Muscles یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط Hajime Kōmoto نوشته و مصور شده است. از ژانویه 2020 تا ژوئیه 2023 در مجله Shueisha’s shōnen manga Weekly Shōnen Jump پخش شد و فصل های آن در 18 جلد تانکوبون جمع آوری شد. داستان در دنیایی جادویی می گذرد که در آن جایگاه اجتماعی افراد با توانایی های جادویی آنها تعیین می شود. در ادامه به معرفی انیمه ماشل Mashle و داستان و شخصیت های آن خواهیم پرداخت، پس اگر طرفدار آن هستید، این مقاله را از دست ندهید.

سازنده Hajime Kōmoto
چند فصل است؟2 فصل
نمره سایت ولارین نامشخص
نمره IMDB7.6
هر فصل چند قسمت است؟12 قسمت
آیا برای کودکان مناسب است؟خیر! فقط بزرگسالان
موضوع آن چیست؟نبرد جادو با قدرت بدنی!
سبک انیمهکمدی و اکشن
تاریخ انتشار آن چه زمانی است؟پخش از 2022
رده سنی مناسببالای 16 سال

داستان انیمه ماشل

انیمه Mashle: Magic and Muscles، با الهام از سرگذشت هری پاتر و ناروتو، ساخته شده است و با ترکیب عناصر فانتزی، اکشن و کمدی، خلاقانه و جذاب می‌باشد. داستان این انیمه در دنیایی تحت سلطه‌ی جادو و جادوگران قرار دارد. در این دنیا، هر فرد با یک علامت متمایز بر روی صورت، به راحتی می‌تواند به عنوان دارای توانایی‌های جادویی شناخته شود. اما کسانی که قادر به انجام جادو نیستند، به سرعت نابود می‌شوند تا یکپارچگی جادویی جامعه حفظ شود.

«Mashle: Magic and Muscles» انیمه ای است که داستان مرد جوانی به نام Mash Burnedead را دنبال می کند که در دنیایی زندگی می کند که جادو همه چیز است. با وجود این واقعیت که مش هیچ توانایی جادویی از خود ندارد، او مصمم است ثابت کند که قدرت و اراده می تواند بر هر مانعی غلبه کند.

داستان با ثبت نام مش در آکادمی جادویی ایستون آغاز می شود، مدرسه ای معتبر برای کسانی که توانایی های جادویی استثنایی دارند. مش بلافاصله با تحقیر و تمسخر از سوی دانش‌آموزانش مواجه می‌شود، که او را چیزی بیش از یک ضعیف نمی‌دانند. با این حال، قدرت بدنی باورنکردنی مش به سرعت توجه اعضای هیئت علمی را به خود جلب می کند، آنها با وجود نداشتن توانایی های جادویی، پتانسیل های او را می بینند.

همانطور که مش چالش های دانش آموز غیر جادویی بودن را در مدرسه ای پر از جادوگران و جادوگران قدرتمند پیش می برد، مصمم است ثابت کند که قدرت شخصیت و قدرت فیزیکی می تواند به اندازه جادو ارزشمند باشد. عزم او زمانی مورد آزمایش قرار می گیرد که با دشمنان و رقبای قدرتمندی روبه رو می شود که برای دیدن شکست او دست از هیچ کاری نمی کشند.

انیمه ماشل

در طول سریال، مش با دانش‌آموزان دیگری که برای تحسین و احترام به عزم تسلیم‌ناپذیر او می‌آیند، دوستی غیرمحتمل برقرار می‌کند. آنها با هم متحد می شوند تا بر آزمایش ها و موانع مختلف غلبه کنند و پیوندی قوی ایجاد می کنند که از شکاف بین کاربران جادو و افراد غیر جادویی فراتر می رود.

همانطور که مش همچنان به سرپیچی از انتظارات و شکستن موانع ادامه می دهد، او توجه دوستان و دشمنان را به طور یکسان به خود جلب می کند. شاهکارهای قدرت بدنی و اراده تزلزل ناپذیر او لقب «مش سوخته، جادوگر عضلانی» را برای او به ارمغان آورده است، نامی که ترس را در دل مخالفان او ایجاد می کند.

مش علی‌رغم فقدان توانایی‌های جادویی، ثابت می‌کند که نیروی بزرگی است که می‌توان با آن حساب کرد. قدرت بدنی محض و اراده تسلیم ناپذیر او او را از همسالانش متمایز می کند و او را تبدیل به نیرویی می کند که در دنیای سحر و جادو قابل حساب است.

با پیشروی سریال، سفر مش او را در مسیری برای خودشناسی و رشد می برد، زیرا او یاد می گیرد که از نیروی درونی خود استفاده کند و پتانسیل واقعی خود را باز کند. مش از طریق سخت کوشی، پشتکار و حمایت دوستانش متوجه می شود که قدرت واقعی از درون می آید، نه از توانایی های جادویی بیرونی.

انیمه عمیقاً به موضوعاتی مانند استقامت، دوستی و قدرت باور به خود می پردازد. سفر مش به عنوان یک یادآوری قدرتمند عمل می کند که هر کسی، صرف نظر از پیشینه یا محدودیت های درک شده اش، می تواند از طریق سخت کوشی و اراده به چیزهای بزرگی دست یابد.

در پایان هیجان‌انگیز مجموعه، مش با بزرگترین چالش خود روبرو می‌شود زیرا باید با نیروهای تاریکی که جهان را نابود می‌کنند مقابله کند. مش با دوستانش در کنارش و اعتماد بی‌وقفه‌اش به توانایی‌هایش، باید به این موقعیت برسد و یک‌بار برای همیشه ثابت کند که قدرت واقعی از دل نشأت می‌گیرد.

داستان “Mashle: Magic and Muscles” داستانی قدرتمند از غلبه بر ناملایمات، سرپیچی از انتظارات و اثبات ارزش خود از طریق عزم و اراده محض و قدرت شخصیت است. از طریق سفر مش، اهمیت باور به خود و هرگز تسلیم نشدن، مهم نیست که چالش‌ها چقدر ترسناک به نظر می‌رسند، به بینندگان یادآوری می‌شود.

انیمه mashle

شخصیت های انیمه ماشل

مش برندد (Mash Burnedead)، جوانی است که در این دنیا هیچ علامتی روی صورتش ندارد و حتی یک مثقال جادو هم ندارد. او همراه با پدرخوانده‌اش، رگرو (Regro)، در اعماق یک جنگل زندگی می‌کند تا از چشم مردم پنهان بماند. اما زندگی آرامش‌بخش او به زودی خراب می‌شود و مقامات از فقدان جادوی او خبر می‌گیرند. حالا مش دو راه دارد: یا در دانشگاه جادوی معتبر ایستون شرکت کند و برای تبدیل شدن به یک “بصیر مقدس” رقابت کند، یا خانواده‌اش برای همیشه مورد آزار و سرکوب قرار بگیرند. مش بی‌جادو با این وجود به مدرسه جادو می‌رود و مصمم است تا به جهان نشان دهد که ماهیچه می‌تواند جادو را شکست دهد. نسخه‌ی انیمه از این مانگا توسط استودیو A-1 Pictures تولید شده است و در دو فصل پخش شده است. اولین فصل از آوریل تا ژولای 2023 و دومین فصل از ژانویه تا مارس 2024 پخش شد. اگر علاقه‌مند به انیمه‌های کمدی و اکشن هستید، حتماً این انیمه را تماشا کنید!

در ادامه، به معرفی برخی از این شخصیت‌ها می‌پردازیم:

ماش برندد (Mash Burnedead):

ماش، شخصیت اصلی داستان، بدون قدرت جادویی متولد شده است. او با تمرین‌های سخت خود، قدرت بی‌همتایی را به دست آورده است.

پدر او، رگرو برندد، او را در انزوا بزرگ کرده است تا از نابودی جلوگیری کند.

فین ایمز (Finn Ames):

یکی از دوستان ماش در آکادمی جادویی ایستون است.

دارای قدرت‌های جادویی قابل توجهی است.

لنس کراون (Lance Crown):

شخصیتی با توانایی‌های جادویی قوی.

در تلاش برای رسیدن به مقام بینشگر الهی در آکادمی.

دات برت (Dot Barrett):

یکی از هم‌دانش‌آموزان آکادمی ایستون.

قدرت‌های جادویی خاصی دارد.

لمون ایروین (Lemon Irvine):

شخصیتی مهربان و دوست‌داشتنی.

در داستان نقش مهمی ایفا می‌کند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها