ریمیکس ها

آهنگ آخ صنم جان ریمیکس اینستا مازندرانی غمگین

محمدرضا اسحاقی یکی از بهترین اساتید آواز در ایران است که آثار او از سریال پایتخت بارها شنیده شده و ایشان برای مردم از همین طریق به شهرت بیشتری نسبت به قبل رسیده اند. یکی از مشهورترین آثار ایشان آهنگ آخ صنم جان مازندرانی غمگین است که در اینستاگرام شهرت زیادی کسب کرده و بارها شنیده شده است. ما بهترین کیفیت این موزیک را برای شما فراهم کرده ایم. ریمیکس آخ صنم جان با کیفیت عالی به همراه متن و شعر به شما تقدیم میشود. امیدواریم از این موزیک لذت ببرید.

امتیاز خودتون رو ثبت کنید.
[میانگین امتیاز کاربران: 4.7]

آخ صنم جان بالای تلار نشسته ای!
ناهار خوری ناهار…
کوچیک بچه ای و غم یار خوری یار…
ای صنم جان جانانه ام از کدام دیار آمده ای!
یا تشنه بودی یا به شکار آمده ای…
نه تشنه ام نه به شکار آمده ام!
غمگین شدم و دیدن یار آمده ام…

در سریال پایتخت موزیک های مازندرانی زیادی شنیده شده است که هر کدام به شکلی مشهور و معروف شده اند، اکثر این موزیک ها آثار استاد محمدرضا اسحاقی هستند که به شکل متفاوتی ریمیکس شده اند تا برای نسل امروز جذاب تر باشند. ما نیز در این صفحه، امکان دانلود آهنگ آخ صنم جان ریمیکس اینستاگرام را برای شما فراهم نموده ایم که یکی از بهترین و شاید شنیده شده ترین اثار ایشان است که متن بسیار غمگنی و البته عاشقانه ای دارد که به سرعت بر دل مینشیند.

محمدرضا اسحاقی نه تنها در آواز مهارت دارد، بلکه نوازندگی او نیز بسیار شهره است و آثار او در بسیاری از فیلم ها و سریال های مازندرانی استفاده شده اند. اگر به متن ها و شعرهای عاشقانه علاقه دارید و موزیک های سنتی موردعلاقه شما هستند باید بدانید که دقیقا این ریمیکس جذاب برای شما ساخته شده است و حتما از شنیدن آن لذت خواهید برد.

نظر شما درباره ریمیکس های مازندرانی موجود در سایت ولارین چیست؟ اگر به این سبک علاقه دارید، نام موزیک را برای ما ذکر کنید تا در آینده به سایت اضافه شوند و شاهد موزیک های سنتی بیشتری در ولارین باشیم. به این آهنگ از 5 ستاره نمره دهید و در صورت علاقه، آنرا به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها