مقالات و اخبار

تاریخ پخش فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت مشخص شد.

تاریخ پخش فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

اخیرا تاریخ پخش فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت در شبکه Amazon prime به طور رسمی مشخص شده است. فیلمبرداری سریال در اطراف برکشایر و همچنین در جزایر قناری انجام شد و در اوایل ژوئن 2023 در بحبوحه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا در سال 2023 به پایان رسید. این فصل هشت قسمتی قرار است در سال 2024 در سرویس استریم آمازون پرایم ویدیو پخش شود.

پس از پایان فیلمبرداری فصل دوم در سال 2023، هنوز مشخص نیست که قسمت های جدید حلقه های قدرت به طور دقیق چه زمانی در پرایم ویدیو نمایش داده می شوند. شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه فصل جدید ممکن است به دلیل اعتصابات WGA و SAG-AFTRA که تولیدات زیادی را متوقف کرده است، بیشتر به عقب برود، و هنوز هیچ صحبتی وجود ندارد که فصل 2 به طور دقیق چه زمانی می تواند آغاز شود. با این حال، بر اساس گزارش اخیر از رسانه THR، تایید شده است که فصل 2 در سال 2024 در پرایم ویدیو پخش خواهد شد و نگرانی ها مبنی بر اینکه فصل دو به سال 2025 کشیده خواهد شد را کاهش می دهد.

فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power بر اساس رمان ارباب حلقه ها اثر جی آر آر تالکین در حال ساخت است. این فصل که هزاران سال قبل از رمان در عصر دوم سرزمین میانه می گذرد، برخی از رویدادهای مهم عصر دوم را به تصویر می کشد. این فیلم توسط استودیوی آمازون ام جی ام با همکاری New Line Cinema و با مشاوره با Tolkien Estate تولید شده است. جی دی پین و پاتریک مک‌کی به‌عنوان مجری برنامه حضور دارند.

آمازون در نوامبر 2017 حق پخش تلویزیونی ارباب حلقه ها را به دست آورد و تعهد چند فصلی برای سریال جدیدی را داد. فصل دوم به طور رسمی در نوامبر 2019 سفارش داده شد و نگارش در خلال وقفه طولانی تولید فصل اول که به دلیل همه‌گیری COVID-19 آغاز شد، آغاز شد. آمازون در آگوست 2021 اعلام کرد که فیلمبرداری این سریال با شروع فصل دوم از نیوزلند به بریتانیا منتقل می شود. فیلمبرداری در اکتبر 2022 با کارگردانی شارلوت براندستروم، سانا همری و لوئیز هوپر آغاز شد. بسیاری از بازیگران بزرگ بین المللی سریال از فصل اول بازگشتند، مانند آهنگساز Bear McCreary که با شروع تولید شروع به کار کرد. فیلمبرداری لوکیشن در اطراف ساری و برکشایر و همچنین در جزایر قناری انجام شد و فیلمبرداری در اوایل ژوئن 2023 در بحبوحه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا در سال 2023 به پایان رسید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها