مقالات و اخبار

سریال کاراگاه حقیقی چند فصل است ؟ (معرفی همه فصل ها)

فصل 4 کاراگاه حقیقی

“True Detective” یک سریال معمایی جذاب از شبکه HBO است که به دنیای تاریک و پیچیده تحقیقات جنایی می پردازد. هر فصل داستان مجزای خود را دارد و دارای یک بازیگر مجزا و یک پرونده منحصر به فرد برای باز کردن است. بیایید روایت‌های جذاب هر فصل را بررسی کنیم و پاسخ دهیم که سریال کاراگاه حقیقی چند فصل است.

سریال True Detective چند فصل است؟ تا به الان یعنی تا سال 2024، 4 فصل از این سریال منتشر شده است. فصل 4 با نام Night Country ، جدیدترین فصل این سریال می باشد که در اوایل سال 2024 پخش شده است. در ادامه یک سری توضیحات کوتاه درباره هر فصل را مطالعه خواهید کرد.

سریال کاراگاه حقیقی فصل 1

در ژانویه 2014 پخش شد.
کارآگاهان مارتین هارت (وودی هارلسون) و راست کول (متیو مک کانهی) را در حین تحقیق درباره یک قاتل سریالی تشریفاتی دیوانه دنبال می کند.
این فصل محبوب ترین، جذاب ترین و پرمخاطب ترین فصل سریال است که بالاترین نمره را کسب کرده و طرفداران علاقه شدیدی به ان دارند. تا‌کنون هیچ فصلی به اندازه فصل یک نتوانسته دل طرفداران را بدست اورد. تماشای این فصل به شدت پیشنهاد می شود به خصوص اگر طرفدار سریال ها و داستان های معمایی هستید.

سریال کاراگاه حقیقی فصل 2

در ژوئن 2015 پخش شد.
دارای سه افسر مجری قانون: ری ولکورو (کالین فارل)، آنی بزریدس (ریچل مک آدامز) و پل وودروگ (تیلور کیچ).
آنها برای حل قتل سیاستمدار کالیفرنیایی **بن کاسپر ** متحد می شوند.
اگرچه این فصل به جذابیت فصل اول نمی‌رسید، اما این فصل داستانی سخت و پیچیده را ارائه می دهد. تغییر بازیگران باعث شد بسیاری از طرفداران ناامید شوند و علاقه ای به دنبال کردن فصل دوم نداشته باشند. این فصل امتیاز های کمی را دریافت کرد و نمره ان نیز تعریفی ندارد. اما در هر صورت ارزش تماشا کردن را دارد و می تواند شما را سرگرم کند.

سریال کاراگاه حقیقی فصل 3

برای اولین بار در ژانویه 2019.
کارآگاهان وین هیز (ماهرشالا علی) و رولاند وست (استفان دورف) ناپدید شدن دو کودک را در سه دوره زمانی بررسی می کنند.
قسمت های قابل توجه: “جنگ بزرگ و حافظه مدرن”، “ساعت و روز”، و “اکنون یافتم”.
لحظه به یاد ماندنی: آشکار شدن تدریجی پرونده در طول زمان های مختلف.

این فصل کمی به ریشه های سریال یعنی فصل اول شبیه شده بود و شباهت آن به فصل یک کاملا واضح است. اما بازهم یک داستان بی جان را ارائه می دهد که نمی تواند همه طرفداران را راضی نگه دارد و هرگز نمی توان نام شاهکار را روی این فصل گذاشت. به هرحال از فصل دوم، داستان بهتری را ارائه می دهد و همچنان معماهای آن جذاب و درگیرکننده هستند.

فصل 4 کاراگاه حقیقی

اولین بار در ژانویه 2024 پخش آن شروع شد.
این فصل با یک شورانر جدید (نویسنده جدید) یعنی Issa López کار خود را آغاز می کند. برای اولین بار نویسنده سریال تغییر پیدا می کند.
جدیدترین فصل، با امتیاز بالای Rotten Tomatoes 93% بر اساس 29 بررسی.
اینبار برای اولین بار ، داستان درباره دو کاراگاه خانم است که جودی فاستر نقش اصلی سریال را ایفا می کند. با اینکه در ابتدا طرفدارات علاقه چندانی به بازیگرهای زن نداشتند اما تاکنون واکنش ها به این فصل مثبت بوده است و می توان امید داشت که فصل خوبی را شاهد باشیم.

در این مقاله کوتاه سعی کردیم تا به سوال سریال کاراگاه حقیقی چند فصل است پاسخ دهیم و معرفی کوتاهی بز فصل های یک تا چهارم سریال داشته باشیم. ولارین تماشای این سریال جذاب را به شما پیشنهاد میکند و تضمین می دهد که اگر طرفدار داستان های معمایی و جنایی هستید، از تماشای ان لذت خواهد برد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها